ŘEŠENÍ PRO KAŽDOU PRÁCI

PRO FIRMY

Jsme regionální agentura, rozumíme místnímu trhu a známe firemní kulturu většiny významných firem, které v Moravskoslezském kraji zaměstnávají desítky tisíc občanů. Pomůžeme vám nejen se zajištěním agenturních zaměstnanců, ale také se zprostředkováním zaměstnanců do kmenového stavu.

Zajistíme vám širokou škálu kvalifikovaných profesí, dělníky, administrativu, techniky i manažery. Kvalifikované zaměstnance získáváme z České republiky, Slovenska, Polska, Ukrajiny, Srbska, Ruska, Běloruska, Gruzie a dalších zemí ...

VÍCE INFORMACÍ

PRO UCHAZEČE

Nabízíme vám kvalifikovanou a dobře placenou práci ve významných českých firmách. Budete mít stejné mzdy jako vaši spolupracovníci na pracovišti, a navíc celou řadu nadstandardních služeb. Zajistíme vám lékařskou prohlídku, zaškolíme vás, pomůžeme vám s dopravou do zaměstnání a mnohem více.

Poskytneme vám výhodné bydlení se slevou na nájmu až 50 %, můžeme vám byt vybavit spotřebiči a nábytkem, zajistíme přihlášení elektřiny a můžete se přihlásit k trvalému bydlišti ...

VÍCE INFORMACÍ

Skvělá práce dodá vašemu životu vzrušení a smysl. Nesprávná práce váš život vyčerpá.

Jack Welch

PRO UCHAZEČE

CO NABÍZÍME

Nabízíme vám kvalifikovanou a dobře placenou práci ve významných českých firmách. Budete mít stejné mzdy jako vaši spolupracovníci na pracovišti, a navíc celou řadu nadstandardních služeb. Zajistíme vám lékařskou prohlídku, zaškolíme vás, pomůžeme vám s dopravou do zaměstnání a vyřídíme za vás veškeré potřebné dokumenty na úřadech a v bance.

Poskytneme vám výhodné bydlení se slevou na nájmu až 50 %, můžeme vám byt vybavit spotřebiči a nábytkem, zajistíme přihlášení elektřiny a plynu, internet a TV budete mít dva měsíce zdarma a můžete se přihlásit k trvalému bydlišti.


informační leták ke stažení (2 MB)


Pokud máte zájem bydlet společně s kamarádem nebo spolupracovníkem, poskytneme vám ubytování s výhodným nájmem, budete mít uzamykatelné samostatné a plně vybavené pokoje, vybavenou společnou kuchyň, internet a TV budete mít v ceně ubytování.


Hledáme spolehlivé zaměstnance s chutí pracovat, přihlaste se prostřednictvím našich webových stránek, facebooku, E-mailem, nebo přijďte za námi do naší centrály v Ostravě na Sokolské třídě 2537/59 v centru města.

AKTUÁLNÍ POZICE

NABÍZENÉ PRACOVNÍ POZICE

/* začátek nabídky volných míst */

vyberte pracovní pozici kliknutím

Samostatná účetní ČR / Paskov až 32000 CZK
Svářeč MAG ČR / Fryčovice až 48000 CZK
Svářeč / obsluha svařovacího robota ČR / Fryčovice až 43000 CZK
Montážní dělník ČR / Fryčovice až 27000 CZK
Skladník ČR / Fryčovice až 31000 CZK
Pracovník/ice úklidu nebytových prostor ČR / Ostrava, Frýdek-Místek až 16000 CZK
Operátor výroby ČR / Ostrava až 24000 CZK
Operátor / řidič VZV ČR / Ostrava až 26000 CZK
Operátor / obsluha jeřábu ČR / Ostrava až 27000 CZK
Strojírenský dělník v železárnách ČR / Bohumín až 30000 CZK
Tažec drátů ČR / Bohumín až 30000 CZK
Patentovač ČR / Bohumín až 30000 CZK
Jeřábník ČR / Bohumín až 30000 CZK
Předák týmu řemeslníků ČR / Ostrava, Havířov, Karviná až 36000 CZK
Sadrokartonář ČR / Ostrava, Havířov, Karviná až 31000 CZK
Zedník / obkladač ČR / Ostrava, Havířov, Karviná až 31000 CZK
Instalatér ČR / Ostrava, Havířov, Karviná až 31000 CZK
Elektrikář ČR / Ostrava, Havířov, Karviná až 31000 CZK
Stolař / truhlář ČR / Ostrava, Havířov, Karviná až 31000 CZK
Klempíř / pokrývač ČR / Ostrava, Havířov, Karviná až 31000 CZK
Malíř / natěrač ČR / Ostrava, Havířov, Karviná až 31000 CZK
Operátor strojů a zařízení ČR / Český Těšín až 28000 CZK
Strojírenský dělník ČR / Český Těšín až 28000 CZK
Svářeč kovů ČR / Opava až 30000 CZK
Strojní zámečník ČR / Opava až 30000 CZK
Lakýrník ČR / Opava až 35000 CZK
Obsluha CNC horizontky ČR / Opava až 30000 CZK
Obsluha pálicího stroje ČR / Opava až 27000 CZK
Strojírenský dělník na galvanické lince ČR / Opava až 24000 CZK
/* konec nabídky volných míst */

PRO FIRMY

CO NABÍZÍME


Jsme regionální agentura, rozumíme místnímu trhu a známe firemní kulturu většiny významných firem, které v Moravskoslezském kraji zaměstnávají desítky tisíc občanů. Pomůžeme vám nejen se zajištěním agenturních zaměstnanců, ale také se zprostředkováním zaměstnanců do kmenového stavu.

Zajistíme vám širokou škálu kvalifikovaných profesí, dělníky, administrativu, techniky i manažery. Kvalifikované zaměstnance získáváme z České republiky, Slovenska, Polska, Ukrajiny, Srbska, Ruska, Běloruska, Gruzie a dalších zemí.

Prostřednictvím našich kontaktních míst v 3. zemích, zajistíme pracovníkům všechny potřebné dokumenty a pracovní povolení. Rovněž zajistíme jejich dopravu k zaměstnavateli, ubytování a postaráme se o jejich integritu ve zdejším prostředí.CO ZÍSKÁTE

PŘÍNOS PRO VÁS

KOMPLEXNOST
Poskytujeme veškeré služby spojené s nástupem pracovníků do zaměstnání. Zajistíme potřebnou dokumentaci, lékařskou prohlídku, ubytování a tlumočení. Pomůžeme s dopravou do zaměstnání, zaškolením a vybavíme zaměstnance základními ochrannými pomůckami.

FLEXIBILITA
Umíme se přizpůsobit vašim požadavkům, zajistíme koordinátora i při nízkém počtu zaměstnanců, umožníme vám převedení našich zaměstnanců do kmenového stavu a přizpůsobíme se vašim standardům v oblasti komunikace a obchodních vztahů.

ÚSPORA
Pracujeme efektivně a rychle, zajistíme za vás veškerou administrativu a náklady spojené s náborem zaměstnanců. Ušetříme vám finanční prostředky spojené s propouštěním vašich kmenových zaměstnanců, tím, že převedeme naše zaměstnance k jiné firmě, nebo na jinou práci.


REFERENCE

KONTAKT

Kontaktní adresa
Sokolská třída 2537/59
702 00 Moravská Ostrava
info@workado.cz

Personalista / HR Business partner
Ing. Kateřina Kuzniarská
kuzniarska@workado.cz
+420 601 251 351

HR koordinátor
Jakub Piątek
piatek@workado.cz
+420 792 767 520

IČ 07757310 / DIČ CZ07757310
Bankovní spojení Fio banka 2401556105/2010