AKTUÁLNÍ POZICE

NABÍZENÁ PRACOVNÍ POZICE

/* začátek nabídky volných míst */
Elektrikář ČR / Ostrava, Havířov, Karviná až 31000 CZK
Pro našeho významného partnera hledáme pracovníky na pozici Elektrikář. Pracovní doba: pondělí až pátek od 7:00 do 15:30 hod.

NÁPLŇ PRÁCE
- montáž a zapojování komplexní bytové elektroinstalace, trojfázových spínačů, přepínačů a spouštěčů a vzduchových a olejových stykačů nízkého napětí
- ukládání vodičů pro světelnou a zásuvkovou instalaci, výměna zářivek, žárovek a osvětlovacích těles, zapojování koncovek na prodlužovací kabely
- zapojování elektrických kontrolních zařízení
- provádění komplexní GO elektroinstalací
- spolupráce s revizním technikem při revizích a kontrolách elektro rozvodů

NABÍZÍME
- perspektivní stabilní zaměstnání v kmenovém stavu
- ranní směny
- stravenky
- náborový příspěvek do výše 10 000 Kč
- 25 dnů dovolené
- odborné zaškolení
- poskytnutí bytu nebo ubytování za výhodné ceny
- příspěvek na důchodové připojištění, rekreaci a podobně
- služební automobil, mobilní telefon

POŽADUJEME
- vyučen v oboru
- nebo prokazatelnou praxi v obdobném oboru min. 3 roky
- manuální zručnost, samostatnost a pečlivost
- ŘP sk. B
- dobrý zdravotní stav

Mám zájem o tuto pozici a zasílám potřebné údaje.
Vyplňte všechny položky.

Odesláním formuláře (klinutím na tlačítko ODESLAT) souhlasím s tím, aby Správce zpracovával moje osobní údaje za účelem zprostředkovávání vhodných pracovních příležitostí.
Zprostředkovávání vhodných pracovních příležitostí bude spočívat v nabízení volných pracovních pozic na základě vyhodnocení mého profesního profilu a vedení individuálního plánu rozvoje kariéry spolu s poskytováním souvisejícího poradenství, jak je podrobněji uvedeno v dokumentu Informace o zpracování osobních údajů. V případě, že jsem Správci poskytl(a) email či telefonní číslo, může je za výše uvedeným účelem využít.

Souhlasím s tím, aby Správce zpracovával moje osobní údaje za účelem marketingových aktivit Správce.
Marketingové aktivity Správce budou spočívat v pořádání a vyhodnocování výzkumů trhu, průzkumů spokojenosti a soutěží, zpracování marketingových analýz a statistik a v zasílání informačních sdělení či nabídek zboží a služeb Správce nebo třetích stran, které souvisí s oblastí kariéry, osobního rozvoje a vzdělávání, jak je podrobněji uvedeno v dokumentu Informace o zpracování osobních údajů. V případě, že jsem Správci poskytl(a) email či telefonní číslo, může je za výše uvedeným účelem využít.

/* konec nabídky volných míst */

KONTAKT

Kontaktní adresa
Sokolská třída 2537/59
702 00 Moravská Ostrava

E-mail: info@workado.cz
Telefon: +420 - 601 251 351

IČ 07757310 / DIČ CZ07757310
Bankovní spojení Fio banka 2401556105/2010